Wave Wave

طراحی وب سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی ، هدف معرفی و نمایش نمونه کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت می‌باشد. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، دارا بودن وب سایت اختصاصی برای شرکت‌ها، بسیار اهمیت داشته و در دنیای رقابت، یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود.
با قرار دادن محصولات در وب‌سایت ، امکان دسترسی به عکس، مشخصات و قیمت محصولات آسان شده و برای تعداد افراد زیادی فراهم می‌شود. وب‌سایت شرکتی راه ارتباطی خوبی جهت برقراری ارتباط مشتریان نیز می‌باشد. در واقع معرفی محصولات در سایت شرکتی، خود نوعی بازاریابی اینترنتی است.
مزایای طراحی سایت شرکتی
وب‌سایت فروشگاهی به عنوان یک ابزار امروزی جهت افزایش اعتبار کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. وب‌سایت فروشگاهی در واقع مشتری‌های بالقوه را جذب کرده و آن‌ها را به سمت شرکت شما سوق می‌دهد.
سایت شرکتی این امکان را فراهم می‌نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و هم‌چنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت.
به‌صرفه بودن طراحی سایت شرکتی
در مقایسه با هزینه تبلیغات دیگر مانند: تلویزیون، بیلبورد و… هزینه طراحی سایت شرکتی در دراز مدت بسیار به صرفه‌تر خواهد بود. بنابراین هزینه وب‌سایت شرکتی به عنوان ابزاری قوی جهت تبلیغ همیشگی و در دسترس همگان بودن آن، بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.
طراحی سایت شرکتی و برتری نسبت به رقبا
امروزه شرکت‌های زیادی دارای وب‌سایت بوده و فعالیت‌های گوناگونی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می‌شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. برخی شرکت‌ها خدمات فروش و پس از فروش را در وب‌سایت خود ارائه می کنند. علاوه بر آن، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب‌سایت خود انجام می‌دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت. طراحی وب‌سایت شرکتی می‌بایست به گونه‌ای باشد که ارتباط درستی بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود ایجاد نماید.

طراحی وب سایت شرکتی

در راستای فعالیتی بهتر، می‌بایست پیش از طراحی وب‌سایت شرکتی به برخی نکات توجه نمود:
۱٫ به دنبال سایت‌های آماده نباشید. حتما از طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید.
۲٫ در طراحی گرافیکی سایت خود از طیف رنگی مناسب استفاده کنید.
۳٫ رعایت اصول و قواعد استاندارد در کد نویسی
۴٫ استفاده از کد واکنش گرا (Responsive)
۵٫ خیلی ساده و سریع کاربر را به هدفش برسانید.
رعایت این نکات سبب می شود سایت شما به‌شکلی هدفمند پیش برود.
هدف از طراحی سایت شرکتی
۱- طراحی سایت شرکتی امکان خرید اینترنتی را به شکلی آسان و سریع فراهم می‌نماید.
۲- می توان از طریق تبلیغات بنری درآمدی را برای سایت ایجاد کنید.
۳- با استفاده از وب سایت شرکتی به دلیل اینکه در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود؛ با محیط زیست همگام می‌باشد.
۴- با طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی محتوا سایت، پس از شناخته شدن سایت توسط موتور جستجوی گوگل، زمانی که کاربر به دنبال محصول یا خدمات مربوط به شرکت شما می باشد؛ وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شده و این امر برای سایت شما بازدید کننده ایجاد کرده و حتی می‌تواند منجر به خرید محصول یا خدمات شما شود.
۵- وب‌سایت مناسب به شما کمک خواهد کرد که با هزینه اندک، در بین مخاطبین شناخته شده و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. طراحی سایت مناسب و همچنین رعایت نمودن سئو سایت از پیش نیازها در این امر می‌باشد.
طراحی سایت شرکتی که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ فراسو انجام می‌شود، تحت سئو بوده و کاملا بهینه می‌باشد. گروه فراسو، سایت مورد نظر شما را با امکانات بالا و با استفاده از آخرین تکنولوژی برنامه نویسی و طراحی سایت و هم‌چنین با قیمتی مناسب ، طراحی کرده و به مشتریان ارائه می‌کند.
آژانس دیجیتال مارکتینگ فراسو، از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما خواهد بود.