Wave Wave

طراحی پورتال سازمانی

آژانس فراسو، طیف وسیعی از خدمات را جهت توسعه پورتال‌های سازمانی در هر رده‌ایی از کسب وکار، به شما ارایه می‌دهد .این پورتال‌ها به سازمان شما کمک می‌رسانند تا به‌صورت موثر وکارآمد به اهداف سازمانی شرکت دست یابید. از مدیریت اطلاعات گرفته تا کلیه سرویس‌های منتهی به وب، توسط پورتال سازمانی به شما کمک می‌کنند تا به هدف نهایی‌تان که رشد سازمانی می‌باشد، به‌سادگی دست یابید. پورتال‌های سازمانی، کارمندان و مشتریان شما را توانمند می‌سازند تا به‌راحتی سازماندهی شوند، به شکلی کارآمد عمل کنند و یک ساختار بهینه داشته باشند.
این پورتال‌ها علاوه بر اطلاع‌رسانی، زمینه‌های تعامل میان مدیران، کارمندان و مشتریان را ایجاد می‌نمایند. محیط شبکه‌ای پورتال‌های سازمانی به‌گونه‌ای طراحی می‌شودکه یک کاربر پس از ورود به آنها، خود را در فضای یک محیط تجاری یا کاری می‌یابد و علاوه بر انجام امور اجرایی و تجاری در سراسر اوقاتی که در این محیط به سر می‌‎برد، احساسی از لذت را همراه با آموزش تجربه می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‎های پورتال‌های سازمانی این است که کاربران با مشارکت در فعالیت‎های مبتنی بر شبکه، خلاقیت‎های فردی را در خود پرورش می‎دهند.

طراحی پورتال سازمانی

امکانات تنظیم اختصاصی که معمولاً در هر پورتال سازمانی ارائه می‌گردد، ضمن به چالش گرفتن تجربیات فردی کاربران در کار، با امکانات شبکه‌‎ای و بسترهای ارتباطی، زمینه‌های خلاقیت آنها را به شیوه‌ای کاربردی ایجاد می‌نماید. یک پورتال سازمانی، بستری امن برای یکپارچه سازی اطلاعات سازمانی شما می‌باشد. طراحی پورتال، در عین قدرتمندی در مدیریت فرآیند‌های سازمان شما، می‌تواند به‌عنوان یک وب‌سایت هم عمل کند. در حقیقت، در عین حال که شما ویترینی زیبا برای ارائه خدمات و یا محصولات خود دارید، پورتالی قدرتمند برای مدیریت کسب‌وکار خود نیز دارید. بدین ترتیب هم در هزینه منابع سخت افزاری صرفه جویی کرده‌اید و هم هزینه‌های مربوط به تهیه و نگهداری را با تجمیع وب‌سایت و پورتال به حداقل ممکن رسانده‌اید .
آژانس فراسو در طراحی این پورتال سازمانی، فاکتورهای سرعت و سهولت در اجرای امور سازمانی شما را مد نظر قرار می‌دهد، سپس اقدام به توسعه آن می‌نماید. این پورتال قابلیت اضافه کردن فرآیندهای جدید متناسب با کسب‌وکار سازمان شما را داراست. در حقیقت، شما با داشتن این پورتال در سازمان خود, بدون محدودیت در زمان و مکان به کسب‌وکار خود اشراف کامل خواهید داشت .