Wave Wave

برندسازی دیجیتال

“برند شما، سکوی پرتاب شماست”
همواره کارآفرینان و صاحبان مشاغل به دنبال ایجاد یک برند برای معرفی محصولات و خدمات خود هستند، در حالی که پروسه برندینگ هزینه های بالایی از جمله بسته بندی، برچسب گذاری، مجوزها و ثبت قانونی، تبلیغات و بازاریابی و … را به دنبال دارد.
برند شما توسط مخاطبین شما تعریف می‌شود، در نتیجه سازگاری تمامی عناصر بصری و رفتاری در کنار کیفیت کالا و خدمات شما می‌تواند چشم انداز خوبی را برای گسترش کسب و کارتان بوجود آورد. یک برند قدرتمند و شناخته شده از جانب مشتریان خود دارای ضمانت است. این بدان معنی است که این برند برای مصرف کننده خود ایجاد اعتماد کرده و توانسته سهم قابل توجهی را از بازار آن محصول را بدست آورد.

برندسازی دیجیتال
برندینگ از مباحث مهم و اصلی استراتژی های مدیریت محصول به شمار می رود. تولید محصولات و یا ارائه خدمات تحت یک نام تجاری (برند) نیاز به سرمایه گذاری بلند مدت دارد. در این میان اکثر صاحبان مشاغل بخش برندینگ خود را به شرکت ها و افراد دیگر می سپارند. شاید یکی از مهمترین دلایل این واگذاری استفاده از تجربه شرکت های مطرح در این حوزه می باشد.
دلیل اصلی توجه مدیران و صاحبان کسب وکار به برندینگ چند عامل مهم می باشد:
دلیل اول و پراهمیت این است که در دنیای امروز که ویژگی اصلی آن رقابت شدید درمورد تولید محصولات مختلف و پاسخ گویی به نیازهای مختلف مصرف کنندگان می باشد، نام برند یکی از فاکتورهای کلیدی ارزش آفرین برای برند و محصول می باشد چرا که بر به‌خاطر آوردن محصول برای مشتری تاثیر گذاشته و حامل معانی بوده و حتی بر وجهه و تلقی عمومی از برند نیز تاثیرگذار می باشد. از جملۀ کارکردهای یک برند کارا، منحصر به فرد نمودن محصول و ایجاد امکان رهگیری سفارشات مربوط به آن محصول می باشد.

دلیل دوم فراهم آمدن حمایت قانونی از انحصار ویژگی‌های خاص یک محصول می باشد که در صورت عدم ثبت نام تجاری و برند برای محصول امکان کپی برداری و سوءاستفاده از آن فراهم خواهد آمد.
سوم اینکه برندینگ این فرصت را برای تولیدکننده فراهم می آورد که برای خود مشتریانی وفادار و سودآور کسب کند. این وفاداری در فضای رقابتی بازار، به شرکت کمک بسیاری خواهد کرد و در طراحی عناصر بازاریابی و اتخاذ راهبردهای متناسب با هریک، دست مدیران بازاریابی را باز می گذارد.
دلیل چهارم به بحث بخش بندی بازار مربوط می شود. یک تولید کننده می تواند انواع مختلف محصولات خود را با نام های تجاری مختلف و متنوع در بخش های مختلف شناسایی شده برای بازار خود عرضه کند.
گروه فراسو افتخار دارد پس از سال ها تحقیق و مطالعه در زمینه تبلیغات در بستر اینترنت، راهکار های جدید خود را در راستای تبلیغات حرفه ای اینترنتی با هدف ایجاد ساختار کامل یک برند در ذهن مخاطبان ارائه دهد.
ساخت برند یکی از قسمت های مهم کسب و کار پر رونق است. از تک تک لحظه‌های خود برای ارتقای برند خود استفاده کنید، دیگران را تشویق کرده، محتواهای خود را ارتقا دهید و بازار را زیر نظر بگیرید.

“ایده پردازی به ‌منظور طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی تخصص و حرفه ی ماست”