آنالیز کلمات کلیدی

کلمات کلیدی یکی از عوامل مهم برای بهینه‌سازی سایت در موتورهای جستجو می‌باشند. آنالیز کلمات کلیدی در کسب رتبه بالای وب‎سایت شما در موتورهای جستجو نقش اساسی و بسیار مهمی ایفا می‌کند. این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحل در علم SEO می‌باشد.
در حقیقت، پایه و اساس یک استراتژی موفق بازاریابی اینترنتی با استفاده از موتورهای جستجو، انتخاب درست کلمات کلیدی در وب‌سایت است. آژانس فراسو ابتدا بر مبنای نوع محصولات و استراتژی بازاریابی شما کلمات کلیدی وب‌سایت شما را آنالیز می‌کند. در مرحله بعدی بر مبنای عوامل گوناگونی همانند بودجه، زمان و اهداف مورد نظر شما کلمات کلیدی مؤثر را انتخاب می‌کند. سپس از کلمات کلیدی انتخاب شده بر اساس آخرین الگوریتم‌های موتورهای جستجو از جمله گوگل در جایگاه‌های مختلف و مناسب سایت شما اعم از متا تگها و مخصوصاً در متون صفحات سایت شما به‌گونه‌ای مؤثر استفاده می‌کند. این فرآیند تا حصول به رتبه‌های بالا در موتورهای جستجو ادامه خواهد داشت.
هدف ما قرار دادن سایت شما در بالا ترین رتبه گوگل و افزایش رنکینگ سایت شما در گوگل است.

آنالیز کلمات کلیدی
مراحل انتخاب کلمات کلیدی
– آنالیز کلمات کلیدی :آنالیز و بررسی کلمات کلیدی مبتنی بر اهداف بازاریابی شما به‌منظور بالابردن ترافیک وب‌سایت شما؛
– انتخاب کلمات کلیدی: انتخاب کلمات کلیدی متناسب با اهداف، بودجه، رقبا و زمان موردنظر شما؛
– استفاده از کلمات کلیدی: قرار دادن کلمات کلیدی در جایگاه‌های مناسبی درمیان متن و متاتگ‌های سایت؛
همواره به‌یاد داشته باشید، انتخاب کلمات کلیدی که مستقیماً با محصولات، خدمات و نوع فعالیت شما در ارتباط باشند، از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اقدامات لازم برای بهینه‌سازی وب‌سایت و ارتقاء جایگاه وب‌سایت شماست.
آژانس دیجیتال مارکتینگ فراسو بهترین رنکینگ و بالاترین رتبه را برای وب‌سایت شما با تعریف بهترین استراتژی از آنالیز کلمات کلیدی برای شما فراهم می‌آورد.