Wave Wave

مدیریت و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

امروزه شبکه‌های اجتماعی همانند تلگرام، اینستاگرام، لینکدین، توئیتر، فیسبوک و… چارچوبی استاندارد برای برندها تشکیل داده‌اند و شبکه‌سازی در آن‌ها، با استقبال بسیار زیاد صاحبان کسب‌وکار مواجه شده است. شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین کانال‌هایی است که از آن می‌توان برای بازاریابی دیجیتال استفاده کرد. پتانسیلی که در شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغات وجود دارد، شاید در هیچ‌کدام از رسانه‌ها وجود نداشته باشد.
هدف نهایی در Social marketing این است که ضمن جذب حداکثری کاربران، بتوانیم طی پروسه ای برنامه ریزی شده، مخاطبان را به مشتری و هواداران دائمی برند شما تبدیل کنیم. برای تحقق این امر، در اولین قدم هدف‌گذاری کوتاه‌مدت و بلندمدت برای روند بازاریابی تعیین می‌شود. یکی از مهم‌ترین اصول در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شناخت مخاطبان هدف یک تجارت است .در نتیجه می‌بایست شبکه‌های اجتماعی که مناسب‌ترین بستر برای بازاریابی و تبلیغات یک کسب‌وکار است، به‌خوبی مورد ارزیابی و سنجش قرار گیرد.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
از جمله خدماتی که در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌شود:
– بررسی وضعیت فعلی، شناسایی مخاطبان هدف و تنظیم استراتژی
هر برندی از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی هدف مشخصی را دنبال می‌کند. با وجود شبکه‌های اجتماعی گوناگون؛ شناسایی کانال‌های ارتباطی که بازگشت سرمایه‌ی بیشتری ارائه می‌کنند، مسئله‌ی بسیار مهمی است که موفقیت یا شکست هر کسب‌وکاری در دنیای دیجیتال را رقم می‌زند. آژانس دیجیتال مارکتینگ فراسو، با بررسی وضعیت فعلی کسب‌وکار شما و تحلیل دقیق بازار هدف و رقبا، دستورالعملی جامع برای انتخاب مناسب‌ترین مسیر در جهت تحقق اهداف در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.
– تولید محتوای با ارزش و معتبر در شبکه‌های اجتماعی
با توجه شمار بسیار زیاد محتوای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، تنها محتوای ارزشمند و خلاقانه موردتوجه قرار می‌گیرند. لذا ایجاد محتوایی که در عین ارزشمندی توجه مخاطب را به خود جلب کند و از اصالت و اعتبار بالایی برخوردار باشد، از جمله‌ چالش‎های هر کسب‌وکاری است. ایجاد محتوای آموزشی، الهام‌بخش و هوشمندانه در جهت پیشبرد کسب‌وکار شما به سمت موفقیت، از مهم‌ترین خدمات آژانس فراسو می‌باشد.
– راه‌اندازی و اجرای کمپین‌های موفق
ما براساس یک سیستم پارامتریک جامع، تمامی عناصرو خواسته های برند وبازار را ارزیابی می‌کنیم و براساس اهداف کلان، برنامه‌ها و استراتژی‌های بازاریابی و برندسازی کسب وکار مورد نظرمان، راهکارها و کمپیــن‌هـای خلاقی را برای رشـد سـهم بازار و سهم از برند ارائه می‌دهیم. ما درحین اجرای کمپین، مخاطبان خود را تحت نظر گرفته و اثرگذاری کمپین را با مقایسه عواملی از جمله شناخت برند، میزان فروش، جلب توجه کردن تبلیغات و میزان تعامل مخاطبان با آنان، مورد سنجش قرار می‌دهیم. در نتیجه، با ارزیابی دقیق روند انجام کار، بهترین خدمات را به منظور کسب جایگاهی والا و ماندگار در عرصه تبلیغات ارائه می کنیم.
– تعامل با کاربران، بررسی و تحلیل رفتار آنها نسبت به محتوای منتشر شده در جهت بهبود بازاریابی
– ارائه گزارش هفتگی و ماهیانه از روند کار و پیشرفت کار
آژانس فراسو از لحاظ محتوا و انتخاب رسانه، در جهت ایجاد و افزایش تعامل و ارتباطات پایدار شرکت با مخاطب، راهکار‌های لازم را پیشنهاد داده و از پتانسیل کامل تمامی پلت‌ فرم‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی برای دسترسی به مخاطبان مورد نظر، استفاده می‌کند.