اینستاگرام مارکتینگ

اطلاع‌رسانی و بازاریابی از طریق رسانه‌های اجتماعی روز‌به‌روز گسترده‌تر می‌گردد. زیرا رسانه‌های اجتماعی برای مخاطب بیش از سایت یا حتی ایمیل شخصی جذاب است.
همان‌طور که می‌دانید، اینستاگرام توانسته رتبه اول را در تمامی رسانه‌های اجتماعی موبایل به خود اختصاص دهد. جالب است بدانید هم‌اکنون بیش از ۲۰ میلیارد عکس در اینستاگرام وجود است، یعنی تقریبا به ازای هر فردی که روی کرده زمین زندگی می‌کند ۳ عکس وجود دارد!

 

اینستاگرام مارکتینگ

اگر بتوانیم از اینستاگرام درست استفاده کنیم و ترفندهای‌ آن را بدانیم به راحتی می‌توانیم برندمان را محبوب‌تر کنیم و هم‌چنین محصولات و خدمات خود را به فروش برسانیم. حتی اگر سایتی نداشته باشید، بازهم می‌توانید از روش‌های بازاریابی به‌وسیله اینستاگرام استفاده کنید. اگر فرصت بازاریابی با رسانه‌های اجتماعی را از دست بدهید، یک ابزار تبلیغاتی رایگان و بسیار قدرتمند را کنار گذاشته‌اید. به علاوه، افزون بر مزایای مالی، این روش منجر به افزایش تعداد دنبال‌کنندگان شده و سبب می‌شود منجر به افزایش تعداد فالوورها شود.
هم‌چنین بازاریابی اینترنتی نوین که بسیار هم متداول است، دنبال کنندگان وب‌سایت‌ها را به سمت رسانه‌های اجتماعی هدایت کرده است. پس از آنکه بازدیدکننده، دنبال‌کننده ی یکی از رسانه‌های اجتماعی شود، دسترسی به مخاطب آسان‌تر گشته و پیام‌های بازاریابی را می‌توان به‌راحتی برای مخاطب ارسال کرد.
آژانس دیجیتال مارکتینگ فراسو با ارائه تکنیک‌های جدید بازاریابی در فضای مجازی و ارائه راهکارهای نوین به‌منظور مدیریت صفحات در اینستاگرام، برنامه‌ریزی جامعی ارائه می‌دهد و برند کسب‌وکار مشتریان خود را به برندی ماندگار در ذهن مخاطبین تبدیل می‌کند.