تلگرام مارکتینگ

به‌طور کلی بازاریابی از طریق تلگرام درکسب‌وکار ،تبدیل به یک روش هوشمندانه و جدید برای ارتباط با مخاطبان و پاسخگویی به نیازهای آن‌ها شده است. اگر به دنبال ارتباط باکسب وکارتان با سایر کسب‌وکارها باشید و یا به‌دنبال ارتباط کسب¬وکارتان با مشتری باشید، تلگرام می‌تواند مزایای چشمگیری را برای شما به همراه داشته ¬باشد. از جمله مهم‌ترین شیوه‌های تولید محتوا، استفاده از راهکارها و ترفندهای افزایش تعداد اعضای کانال، اطلاع‌رسانی و بررسی عوامل موثر در موفقیت بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص تلگرام و نحوه صحیح استفاده از تبلیغات و مدیریت صحیح هزینه‌ها می‌باشد.
هدف از تلگرام مارکتینگ، شناخت کامل قدرت‌هاى اپلیکیشن تلگرام و استفاده بهینه از این ابزارها جهت ارتقاء اهداف کسب‌وکار مى‌باشد. هم‌چنین، پیشى گرفتن از رقبا و تحصیل بازار هدفمند، امکان سنجش دقیق، اثر بخشی و ارتباطی دوطرفه با مشتریان نیز از دیگر اهداف این شیوه بازاریابی می‌باشد. با توجه به آمار بالای۲۰ میلیون مخاطب ایرانی در تلگرام، بهترین فرصت برای صاحبان کسب‌وکار و مدیران بازاریابی فراهم شده است تا از این وضعیت بهترین بهره را برده و با سریع‌ترین روش به مخاطب هدف خود نزدیک شوند.

تلگرام مارکتینگ
تلگرام به‌عنوان یک پلت‌فرم رایگان، بدون تبلیغات و حق اشتراک، به‌راحتی یک کانال عالی را برای انتقال ارتباطات خصوصی و عمومی در اختیار فروشندگان قرار می‌دهد. هم اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر از تلگرام استفاده می‌کنند. پس این احتمال وجود دارد که برخی از مشتریان فعلی و آینده شما از آن استفاده کنند. بر خلاف دیگر رسانه¬‌های اجتماعی، تلگرام در حال تبدیل شدن به یک فرصت برای بازاریابان است تا با مخاطبان خود در ارتباطی دو طرفه قرار گیرند.
تلگرام حمایت از مشتری را آسان تر و سریع‌¬تر می‌¬کند. از سوالات کلی مشتریان گرفته تا سفارش‌های خاص و پشتیبانی از ¬آن‌ها، تلگرام همه را مدیریت خواهد کرد. این پلت¬فرم به شما کمک می ‌رساند تا با مشتریان خود در هر زمانی که به شما نیاز داشته باشند، در ارتباط باشید. بازاریابی با تلگرام به ¬وضوح به کسب¬ و¬ کار کمک می‌کند تا به‌صورت آنلاین سفارش بگیرد و تحویل دهد، در هر زمان مشتریان را پشتیبانی کند، محصولاتش را ارتقا دهد و از مشتریان بازخورد دریافت کند.
هم‌چنین، تلگرام به کسب‌وکارهای کوچک فرصت برقراری ارتباط با شرکای تجاری و فروشندگانشان را می‌دهد. تلگرام بستری فراهم نموده است که ارتباط دو طرفه، با سرعت بهتری برقرار شود. در نتیجه، تصمیم‌گیری سریع‌تر انجام خواهد شد.