طراحی وب سایت دکوراسیون

تغییر در دکوراسیون منزل و یا محل کار، ازجمله برنامه‌هایی است که روزانه ذهن افراد زیادی را به خود مشغول می‌سازد. این افراد عمومأ به دلیل نداشتن وقت کافی، علاقه‌ای به دیدن مغازه و خرید از آن،ها ندارند، بلکه به دنبال نمایشگاه و فروشگاه‌های آنلاین در زمینه دکوراسیون و لوازم منزل هستند تا نیاز خود را رفع نمایند.
یکی دیگر از خدمات آژانس فراسو، ساخت و طراحی وب‌سایت مخصوص دکوراسیون و طراحی داخلی است. با ساختن یک وب‌سایت قوی قادر خواهید بود خیل عظیمی از مشتریان را با محصولات خود آشنا ساخته و تدابیری هدفمند به‌منظور جذب مشتریان و عقد قرارداد با آن‌ها فراهم آورید. لازم به ذکر است، تنها داشتن یک وب‌سایت عالی کافی نمی‌باشد، بلکه زنده نگه‌داشتن وب‌سایت و تزریق مطالب و تصاویر جدید می‌تواند مخاطبان زیادی را جذب وب‌سایت شما نماید.
وجود گالری تصاویر در وب‌سایت دکوراسیون و لوازم منزل مهم‌ترین قسمت و به نوعی ویترین شما محسوب می‌گردد. داشتن طرح‌های گرافیکی خلاقانه و افکت‌های حرکتی زیبا و جذاب همراه با سادگی، می‌تواند نمای بسیار زیبایی را به وب‌سایت شما ببخشد. هم‌چنین نمایش رویدادها و اخبار و نشان دادن مقالات در این زمینه، می‌تواند وب‌سایت شما را به قطب و مرجع بسیار بزرگی در زمینه دکوراسیون و لوازم منزل تبدیل نماید.

طراحی وب سایت دکوراسیون
شما می‌توانید در وب‌سایت خود، پروژه‌هایی را که اخیرأ در حال انجام آن هستید را قرار دهید تا کاربران آشنایی بیشتری با روند انجام کار شما داشته باشند و از این طریق، بتوانید اطمینان بیشتری را برای کاربران فراهم آورید. در بخشی دیگر از سایت، می‌توانید فرم هایی را در نظر بگیرید تا کاربران بتوانند بهتر با سایت و شرکت شما ارتباط برقرار نمایند.
با داشتن یک وب‌سایت دکوراسیون و لوازم منزل، دیگر لزومی ندارد تا هزینه‌های زیاد و اضافی را برای تبلیغات چاپی و چاپ بروشور و کاتالوگ صرف نمایید. چرا که کاربران به‌راحتی می‌توانند با زدن آدرس وب‌سایت وارد آن شده و اقدام به دانلود بروشور و کاتالوگ محصولات و سرویس‌های شما نمایند.
معمولأ در یک وب‌سایت دکوراسیون و لوازم منزل می‌توان سرویس‌ها و خدمات زیر را ارائه نمود که عبارتند از:
• کاتالوگ محصولات و نمونه کارها
• معرفی محصولات
• فرم سفارش به صورت آنلاین و پرداخت بانکی
• آخرین اخبار و مقالات در رابطه با وب‌سایت دکوراسیون و لوازم منزل
• فرم نمایندگی‌های فروش
• بخش نظرسنجی از مشتریان و پیشنهادات کاربران
بار دیگر با افتخار می‌توانیم اعلام نماییم که آژانس دیجیتال مارکتینگ فراسو توانسته است پروژه‌های طراحی سایت را به زیباترین و خلاقانه‌ترین شکل ممکن و درعین حال ساده و کاربرپسند را طراحی و اجرا کند و حتی منجر به توسعه کسب‌وکار مشتریان خویش شود. هدف تیم تخصصی فراسو در تمامی انواع طراحی‌ها بر این بوده است تا وب‌سایتی طراحی و پیاده‌سازی گردد که هم برای مالک کسب‌وکار و هم برای مشتریان آن، نهایت کاربردی بودن را به‌کارگیرد.