طراحی سایت حرفه ای

دپارتمان طراحی وب سایت شرکت فراسو، با بهره گیری از مهندسین مجرب و کارآزموده و کارشناسان طراحی سایت و با تجربه چندین ساله، بهترین و کارآمدترین طرح های گرافیکی را با توجه به نیاز کارفرما ودیدگاه مخاطب برای وبسایت شما ارائه می دهد. شرکت فراسو با پیشینه ای درخشان افتخار همکاری با برندهایی معتبر را دارا بوده و با طراحی منحصر به فرد و حرفه ای سایت های مشتریان، منجربه افزایش فروش و جذب مشتریانی بی شمار شده است.
به یاد داشته باشید، با طراحی سایت حرفه ای می توانید در ذهن مخاطبان بمانید و به برندی ماندگار در ذهن مشتریان تبدیل شوید”.
“طراحی وبسایت حرفه ای برابراست با بهبود کسب وکار”
اینکه شما چه وبسایتی طراحی کنید روی خروجی و نتیجه کارتان تاثیر گذار خواهد بود. از این رو، گروه فراسو با مطابق با بودجه شما، بهترین خدمات طراحی سایت را ارائه خواهد داد.
“یک وب سایت حرفه ای می تواند کسب و کار شما را دگرگون کند”
وب سایت شما همانند ویترین کسب وکار شماست که باید دائمأ نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما معتقدیم پایان طراحی وب سایت، پایان پروژه ما نیست، بلکه آغاز تعهد ماست برای بهبود و توسعه کسب وکار شما در جهت تحقق اهداف. به یقین حجم انبوه تقاضا، حاصل کیفیت بالای ارائه ی خدمات و تعهد گروه ماست که به منظور ایجاد بستری مناسب برای پیشرفت و بهبود کسب وکار مشتریان خود به فعالیت می پردازد.
طراحی سایت می بایست از لحاظ گرافیکی و فنی در سطح بالایی باشد. فراسو، اساس خدمات خود را مبتنی بر طراحی سایت خلاقانه، سئو و بهینه سازی سایت،پشتیبانی سایت، امنیت سبکه بسیاربالا، تبلیغات در گوگل، طراحی گرافیکی، تولید محتوا و… و در نتیجه رضایت مشتریان خود قرار داده است. ما تمامی موارد مرتبط با یک طراحی سایت خوب و حرفه ای را به بهترین نحو در طراحی سایت شما پیاده سازی و اجرا می کنیم.
ما همیشه خود را با روندهای روز دنیا در طراحی سایت سازگار می سازیم. ما توانایی طراحی و اجرای سایت های پیچیده، پورتال های آنلاین و فروشگاه های اینترنتی را درعین سادگی اما کاملأ مدرن، به منظور رشد برند مشتریانمان داریم. باعث افتخار ما خواهد بود تا مجری و مشاور شما در این حوزه بوده و در رشد و پیشرفت کسب و کار شما سهیم باشیم.
ما همیشه به مشتریان خود می گوییم، طراحی سایت حرفه ای مانند یک تبلیغ موثرعمل می کند. چرا که طراحی سایت حرفه ای سبب می شود شما بهتر دیده شوید، در ذهن مخاطبان ماندگار باشید و این خود بهترین تبلیغ برای شماست.
ساختن سایت برای کسب وکارتان ازآنجایی مهم است که وقتی یک سایت طراحی می کنید، تمامی تبلیغات مربوط به کسب وکارتان روی وب سایت شما قرار می گیرد و مخاطبین و جستجوکنندگان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب وکار شما و همچنین آگاهی از محصولات و خدمات جدیدتان، به سایت شما مراجعه خواهند نمود.

طراحی وب سایت
“طراحی سایت اختصاصی برای هر مشتری جهت ایجاد تمایز و مزیت رقابتی در فضای دیجیتال، تخصص ماست”

مزایای سایت با طراحی حرفه ای:

● کسب جایگاهی والا در بازار:
طراحی وبسایت حرفه ای به‌منظورکسب جایگاهی والا در بازار رقابت
● تأمین امنیت و کیفیت بالای وب سایت:
تضمین کیفیت و امنیت بالای وب سایت به‌همراه خدمات پس از فروش
● طراحی واکنش گرا (رسپانسیو):
طراحی واکنش گرا به صورت حرفه ای به منظور نمایشی صحیح و بی نقص در تبلت و موبایل. زیرا طراحی وب سایت باید به گونه ای باشد که بتواند خود را با تکنولوژی های نمایشی مانند تبلت، لپتاپ و موبایل سازگار کند.