طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌ها به منظور بهبود و توسعه کسب‌و‌کار می‌باشد. فروشگاه اینترنتی به شما این امکان را می‌دهد که کسب وکار خود را گسترش دهید و از طریق فضای مجازی، طیف بیشتری از مشتریان را پوشش دهید.
وب‌سایت فروشگاهی شما، محدودیت‌های مکانی و زمانی برای مشتریان جهت خرید محصولات را از بین می‌برد. در واقع با راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی می‌توانید فعالیت خود را به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته ادامه دهید.
با افزایش وب‌سایت‌های فروشگاهی و هم‌چنین افزایش تمایل مشتریان به این سبک سفارش و خرید، وب‌سایت فروشگاهی و تأثیر آن در فروش محصولات و برند سازی به یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازرا رقابت تبدیل شده است. طراحی وب‌سایت باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید .نحوه‌ برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می‌کند .طراحی سایت می‌بایست مبتنی بر عناصر بصری مناسب، سبک طراحی هوشمندانه، اصول روان‌شناسی خرید و استراتژی‌های مناسب فروش صورت پذیرد. چنین طراحی سایت حرفه‌ای می‌تواند تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما داشته باشد.
روزانه میلیون‌ها سرچ توسط کاربران در موتور جستجوی گوگل انجام می‌گیرد. قرار گرفتن وب‌سایت شما در صدر نتایج گوگل می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر بازدید کاربران از سایت و در نتیجه جذب مشتریان جدید برای کسب‌و‌کارتان داشته باشد .طراحی سایت حرفه‌ای به صورت درست و بهینه می‌تواند سئو سایت شما را پایه‌ریزی کند و پس از آن شما با قرار دادن محتوای مناسب می‌توانید به هدف خود (قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل) دست پیدا کنید.

 

طراحی وب سایت فروشگاه

امکانات موجود در یک سایت فروشگاهی
– دسته بندی محصولات
– سیستم سبد خرید
– قابلیت اتصال به درگاه بانکی
– اطلاع از خرید به صورت ایمیل
– طراحی سایت ریسپانسیو
– قابلیت ثبت نظر
– امکان مقایسه محصولات
– امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی‌های دلخواه
– حساب مجازی
– مدیریت سفارش ها و پرداخت ها
– یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری
– امکان اعمال تخفیفات
– مدیریت واحد های پولی
– سیستم B2B
از جمله امکانات یک سایت فروشگاهی که می‌تواند مشتریان شما را به مشتریانی وفادار تبدیل نماید عبارتست از:
• دسترسی آسان و سریع به محصول
• ثبت نام کاربر جهت خرید از وب سایت
• جلب اعتماد مشتریان
• امکان مقایسه محصولات
• ارائه روش‌های خرید در وب‌سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ فراسو با بهره‌گیری از نیروهای کارآزموده و با تجربه، طراحی سایت را با رعایت اصول سئو انجام می‌دهد و سایت طراحی شده، ترافیک بالایی داشته و در رتبه‌های اول گوگل دیده خواهد شد.